1 thought on “Arcibiskup s lidskou tváří Robert Bezák- byl odvolán v roce 2012: Pravda a láska zvítězí, zlo nemůže nikdy vyhrát.”

 1. Srdečně zdravím,
  pročítám si vaše stránky, týkající se varhanní služby a nakonec i útoků na kněze (především p. Janeček v komentáři). Jen tak by mne zajímalo, vzhledem k tomu, že jsou zde na těchto stránkách i zprávy o honorářích pro varhaníky, jestli jste vy jako varhaníci sloužili Pánu v uvedených kostelích zadarmo nebo jste si nechávali za tuto službu pro lidi i Pánu platit? Domnívám se, že skutečná služba i radost z ní si finanční odměny nijak nenárokuje. Proč jste v rozporu s panem farářem? Kvůli financím, kvůli penězům? Pokud ano, pak vaše služba patrně nebyla tou srdeční záležitostí v radosti… A peníze jsou, byly a budou vždy nositeli toho zlého. Tak snad pravda a láska skutečně zvítězí nad vším tím zlem a nenávistí… způsobených penězi a úsilím o finanční odměny.
  Pokud je tomu tak, a v celém vašem sporu hrají svou roli finance, pak jsou vaše stránky namířeny vůči vašemu stávajícímu knězi poněkud nemístné. A vy sami, kteří se zde oháníte Duchem svatým a modlitbou, byste v tomto případě byli poněkud pokrytečtí ve svém vyjadřování. Je spousta varhaníků a zpěváků v této zemi, pro které jsou honoráře za varhanní služby nemyslitelné a nikdy by o ně nežádali. Dělají to s úctou, s láskou a s radostí. Je to i váš případ? Moc by mne to zajímalo již proto, že jste vaše v podstatě negativní stanoviska zveřejnili, avšak tento údaj zde chybí.
  Děkuji za odpověď a přeji vše jen dobré,
  Miriam
  P.S. Proč zde nemáte povoleny komentáře? 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *